Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matematikából pontosan miket...

Matematikából pontosan miket tanítanak olyan szakon, ami közgazdász végzettséget ad?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Első félévben nagyjából mindenhol a középsulis faktos anyag megy (derivláás, integrálás, halmazok, komplex számok, polinomok, nem egy nagy was ist das, ha fakton a jobbak közt voltál), később ezt fűszerezik. Ha vágod, kisujjból, minimális tanulással megcsinálható (max definíciókat kell bevágni). Ha nem vágod, inkább válassz más szakot.
2010. nov. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a közgázos matek nem olyan vészes (matek szakos vagyok). szerintem főleg analízisből áll.
2010. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi! az a bajom h szeretem a matekot de valami miatt baromi nehezen megy.. :( lehet h a tnulási technikám nem jó,de... a fizika,kémia kisújjból megy, a matekkal szenvedek.. de az is lehet h aza baj h annyira nagyon szeretnék mindent megérteni h túlzásba esem és elbveszek benne.


3-as,4-esre azért megy.


az elég?

2010. nov. 6. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!