Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor és mit kéne igazán...

Mikor és mit kéne igazán tanulni hogy felvegyenek az orvosira?

Figyelt kérdés
9.es vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy mikor kéne elkezdenem úgy igazán rátanulnom a bioszra és azon belül mit meg hogy mik azok a dolgok amik nagyon kellenek ahoz hogy felvegyenek az orvosira?
2010. nov. 6. 15:57
 1/4 Zsirember válasza:
Biosz + kémia!!! Plusz még a fizika és a matek is fontos! Bioszból nincs olyan, hogy azon belül mit, mindent! Van olyan része, ami az orvosira nem kell (pl. ökológia), de az érettségihez szükséges, az meg ugye a felvételihez kell! Mikor feküdj rá? Ma este! Ez nem vicc! Könnyű elcseszni az ilyen álmokat, nekem sikerült. Mindig orvos akartam lenni, hát nem jött össze, amit nagyban a lustaságomnak köszönhetek! Biológus lettem (oda sikerült bejutni). Szeretem ezt is, de nem ez volt az álmom. Az egyetemen jöttem rá, mi is az a tanulás és, hogy meg tudtam volna csinálni, csak többet kellett volna belefektetni, már a gimiben is. Nagyon sok munka áll még előtted, de meg tudod csinálni. Én mindenesetre szurkolok neked, így ismeretlenül is!
2010. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2010. nov. 6. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Főleg az utolsó két évben kell tanulni

(a bioszt) a fizikát/ kémiát már előtte is

2014. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még kilencedikban nem szokott lenni biosz (nekünk nem volt) Ezért ott a kémiát tanuld rendesn (meg persze a matekot, fizikát)
2014. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!