Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Herman Ottó Gimnázium...

Milyen a Herman Ottó Gimnázium miskolcon?

Figyelt kérdés
erős és jó suli
2010. nov. 19. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm oda járt, most a BME-n tanul. Vannak eléggé bunkók is, de rendes emberek is. A tanárok korrektek, v.melyik angoltanárt nem nagyon szívlelik (a nevét nem tudom). Jó suli, de az Avasi meg a Jezsuita erősebb.
2010. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Az Avasi meg a Jezsuita sem erősebb suli :) Herman Miskolc legerősebb iskolája :D

Amúgy nagyon jó suli, jó a közösség, sokat kell tanulni, de megéri. tanárok nagy többsége jófej, jól leadják az anyagot! :)

2011. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, a Jezsu erősebb és keményebb. Nagy szigorúság van ott.
2011. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván mindenki a saját gimnáziumát fogja a legerősebbnek mondani.. Úgy gondolom, hogy a Herman mindenképpen jó választás, ha tényleg tanulni mész oda és nem csak melegedni, akkor nagyon jó eséllyel bekerülhetsz bármelyik egyetemre, szóval igen, erős gimnázium. A tanárok nagyon korrektek, jó a közösség, aki meg olyan helyet keres, ahol nincsenek ,,bunkók", annak sok szerencsét a keresgéléshez :D

Az utolsó válaszhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy attól, hogy egy iskola szigorú, még nem lesz erős. Ki lehet próbálni persze a Jezsut is, van aki szereti az egyházi iskolákat..

Ja még annyit, hogy idén a Herman lett a gimnáziumok országos rangsorában az 5. helyen. Ez csak statisztika a "hasonlítgatóknak".

Szerintem megéri a Hermanban tanulni :)

2012. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont azért erős, mert szigorú, az anyagot maximálisan visszakérik. A legjobbak biztosan bent maradnak és kiváló eredményekkel leérettségiznek, ez szinte beugró a legjobb iskolákba.

A légkör lehetne kicsivel oldottabb (egyes öltözködési dolgokat feleslegesen fújnak fel), de az nem baj, ha már az alapoktól kezdve rendszer van a diákok életében.

2012. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Jezsu erős suli? Akkor miért vesznek fel oda már 46 pontos központival?
2012. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt kitől hallottad.
2012. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Osztálytársamat vették fel oda 46 pontos központival. Persze vallásos család rendszeres templomba járok. Ott az a fontos nem a központi.
2012. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, változott-e a pontozási rendszer, mert én régebben jártam középiskolába.

Viszont ez a 46 pont eléggé furcsa.

2012. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!