Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy gyerekes...

Lehetséges, hogy gyerekes dolgon agyalok, de miért pletykálnak alaptalanul rólam az osztályban?

Figyelt kérdés

Kezdődött egy ilyennel. http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Aztán ma a padomra volt írva egy olyan, hogy 'XY nagyon utállak'. Nem gondoltam, hogy véletlen, mert szerintem nem sok velem azonos nevű ül pont az én helyemen.

Megkérdeztem az osztály fő pletykaforrását, hátha tud valamit. Elmondta, hogy páran kipletykáltak egy óra előtt, hogy nevetek, meg valami olyasmit is mondott, hogy hány pasi 'fogdosott' (nincs pasim, 10 hónapja volt, de a csaj nem látta a pasimat).

Végül kiderült, hogy a pletykaforrás kavart, és ő kibeszélt, és 2 csajra fogta (akivel tisztáztam a dolgot).


2010. nov. 25. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd a padjára, hogy szarkeverő.
2010. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, kiére kell :P (de ezt elég gyerekesnek tartom)
2010. nov. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!