Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti szakközépiskola...

Rendészeti szakközépiskola gyakorlat?

Figyelt kérdés
rendészeti szakközépiskolába hány hónap múlva vagy gyakorlaton? és te választod a gyakorlati helyed? és pénzt kapsz érte?ha igen kb mennyit?
2010. nov. 29. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Ezek az iskolák folyton változnak. sokáig 2 éves volt ... aztán 2 évet végigvittek 1 év 3 hónapos gyorstalpalóval és most 2011. szeptembertől ismét két éves lesz. itt össze-vissza lesznek ...1. hónap a szórás hava (kiképzés). utána jön a tanulás aztán majd valamikor gyakorlat aztán ismét tanulás ismét gyakorlat és így tovább.. szerintem a gyakorlatért nem jár pénz sőt.. örülj h betekintést kaphatsz még neked kéne h megköszönd kb.. :) a tanulás során kapsz pénzt kb 7ezer ft de ha jól tanulsz akkor 10 ezer körül van... ha az objektumőrös képzésre mész akkor ingyen kolesz, étkezés... és még minimálbért is kapsz, de szerintem a rendes rendőrképzéssel többet elérsz majd.
2011. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a két éves képzésen veszel részt, akkor az első év végén azaz májustól augusztusig vagy gyakorlaton. Azt nem te választod meg. Lakhely illetékességi Rendőrkapitányságon - Rendőrőrsön kell tölteni több szakterületen. (bűnügyi,közrendvédelmi,közlekedésrendészeti.) A pénzről meg annyit, hogy a tanulmányi eredményednek megfelelő ösztön díjat kapsz havonta. Ne számíts nagy lóvéra, mert a kiváló tanulmányi eredményre, ami 4,45-től van 5-ig 14.000 Ft.
2012. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előttem szóló információ már nem érvényes. Mostmár nem így működik.

Szerintem ez minden évben más, nem törvényszerű. Mi szeptemberben kezdtünk 2011-ben, decemberben esküt tettünk és őrmesterek lettünk. 2012 április óta pedig gyakorlaton vagyunk. az ösztondíj is más lett. nem kaptunk annyit mint a tavalyiak és amióta őrmesterek vagyunk fizetést kapunk.

2012. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!