Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sümegi Kisfaludy Sándor...

Sümegi Kisfaludy Sándor Gimnázium Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény milyen jó és rossz információid vannak?

Figyelt kérdés
Mikor lesz nyílt nap?
2011. okt. 8. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pályaválasztási tájékoztató időpontjai:


2010. november 11. (csütörtök) 8.00 óra

2010. december 15. (szerda) 8.00 óra

/tájékoztató, majd nyílt órák megtekintése/



van pár ismerősöm aki ott tanul(t) de ők mind olyan nagyon okosak + jo tanulók...

2011. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt találtam, csakhogy 2011 van.
2011. okt. 8. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen megérdeklődni
2015. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
nagyon rossz
2016. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha valaki olvassa! Ha egyetemre akarsz menni vagy komoly terveid vannak, semmiképpen ne Menj sumegre!
2017. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia . Én sümegi vagyok , és tudom , hogy régi kérdés , de szerintem rossz iskola.Én semmiképp se szeretnék idejönni.Nem igazán válogatják meg az embereket , már 2-essel felvesznek , a színvonal elég gyenge , ahogy a tanítás is , de a programok jók , és a környék is jó , és az épület is . Ha a környéken laksz,és jó tanuló vagy , akkor inkább menj a Bibóba vagy a Vajdába. És ahogy az elöttem író is irta , ha komolyan a terveid , akkor tényleg ne Sümegre gyere . Plusz még annyi , hogy hamar lehet nyelvvizsgát szerezni , ez pozitívum.
2017. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Utolsó! Csak, ha olyan osztályba mész akkor lesz nyelvvizsgád (általában). Az is csak azért, mert erőltetve van. Ha sima vagy inormatikaira mész, akkor szinte esélytelen, van olyan nyelvtanár aki nem is enged még érettségizni sem belőle.
2017. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az iskola családias légkörű, a tanárok szakképzettek, lelkiismeretesek. igen, két féle osztályuk van, az egyik nyelvi, a másik informatika és normál osztály.

Sokan nyelvvizsgát szereznek ,de csak az menjen oda aki szeretne nyelvvizsgát, s tenne is érte.

A kolesz jó.

2018. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is Ide szeretnék jönni mostanában milyen átlaggal vesznek fel 4,07essel van esélyem
2019. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9es válaszoló!! Tudom, hogy régi kérdés, de felvettek végül? Én is jelentkeztem, most várom az ideiglenes sorrendet😃
2021. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!