Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szólnátok ahhoz, ha 4...

Mit szólnátok ahhoz, ha 4 hete nem tanulnának történelemből semmit a gyerekeitek, mert állítólag falunapra próbálnak? Az már 8 lecke, amivel lemaradnak.

Figyelt kérdés
Ti szóvá tennétek ezt? Pont történelemórán, ami nehéz? Miért nem rajzon, vagy magyarórán próbálnak? Nem a történelemtanár az osztályfőnökük.
2010. dec. 9. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De a falunapnak mi értelme van?

Amúgy nekünk ha próbálunk(általános)akkor inkább délután kell visszajönni meg csak 1-2 órát vesz el

2010. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez biztosan igaz?

Ha igen, akkor szóvá tenném, de csak akkor, ha a többi szülő is hasonlóan vélekedik, mint én (nehogy az én gyerekemet szekírozza utána a tanár)

2010. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi anyák napjára adtunk elő egy elég hosszú mesét, és mindig a töri órán próbáltunk (bár az ofőnk volt a töritanár). Akkor nagyon élveztem, de most 21 évesen sík hülye vagyok töriből. Nem örültem volna ha szóvá tette volna anyu, de már így visszagondolva hálás lettem volna.

Ja, és sztem is úgy csináld hogy a gyerekednek ne legyen hátránya belőle.

2010. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindig én nyitom ki a számat ha kell. Már ott tartunk, hogy a tanár felhív telefonon, hogy elengedem-e a gyereket matekversenyre:)

Mindig én reklamálok, ha kell. A többi szülő Sz@rik rá, hogy mit csinálnak az iskolában. Én mindig kikérdezem a törit, a földrajzot és a biológiát. ÉS furcsállom, hogy nem tanulnak már egy hónapja törit.


A falunapnak mi a lényege ? Elárulom neked: SEMMI.

És Mi nem is abban a faluban lakunk, ahol a suli és a falunap lesz. Úgyhogy a fiamnak akár el se kellene rá mennie.

2010. dec. 9. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
És mikor lesz az a falunap? Mostmár, gondolom, a vége felé járnak.
2010. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jövő hét vége felé.
2010. dec. 9. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor mostmár mindegy. A középiskolában úgyis újrakezdik az egész történelmet.
2010. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az ugye nem gondoltad komolyan , hogy a történelem nehéz és a magyar könnyű ? A nyelvtan előbb nehéz mint a töri , de mindkettő inkább könnyű , a rajz meg felesleges .

A kérdésre válaszolva , megmondanám a tisztelt tanár nőnek/úrnak , hogy tanulni kellene nem a falunappal foglalkozni .

2010. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor megint én leszek a hülye szülő....
2010. dec. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!