Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ZMNE katonai vezetői szak?...

ZMNE katonai vezetői szak? 11-es vagyok és az említett szakot szeretném majd jövőre megpályázni első helyen. Történelemből és német nyelvből akarok emelt szintű érettségit tenni.

Figyelt kérdés
Tehát remélhetőleg lesz egy középfokú német nyelvvizsgám és egy emelt szintű érettségim.A kérdésem az lenne,hogy ezeken kívül lehet-e még pluszpontom (például ha elvégzek egy 1 éves elektrotechnikai-technikusi képzést)és hogy az alkalmassági vizsga az hogyan számít?Hozzáadódik a felvételi pontjaimhoz, vagy pedig az az alapkövetelmény,hogy legyen minimum 395 pontom(tegyük fel h ez lesz a ponthatár 2012-ben) és csak akkor lehet menni alkalmasságira és ha ott nem teljesítek megfelelően,akkor nem vesznek fel,hiába elértem a ponthatárt? Kérem olyanok írjanak akik megpályázták ezt a szakot vagy pedig oda járnak. Köszönöm.
2011. febr. 9. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
és most olvasom,hogy a felvételhez szükséges angol vagy francia alapfokú nyelvvizsga :S akkor a német nem jó igaz? :S:S
2011. febr. 9. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Német nem jó, vagy angol vagy francia mivel ezek a nato hivatalos nyelvei
2011. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szakmáért ezen a szakon nem kapsz pluszpontot úgy tudom. az alkalmassági meg csak annyi hogy megfeleltél vagy nem. ha igen akkor a pontjaid alapján dől el hogy felvesznek-e, ha pedig nem vagy alkalmas akkor egyeértelmű.
2011. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, modnjuk nem azon múlvna mert egy B1 szintű angol nyelvvizsgát össze tudnék szedin,ha nagyon akarnám.. Egyébként ez az alakmassági mikor szokott lenni, melyik hónapban, és nagyon nehéz megfelelni?
2011. febr. 10. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

április-május környékén szokott lenni.

van 3200m futás, felülés, fekvőtámasz, húzódzkodás, ezek közül 3mat kell választani, de a futás kötelező. sztem nem vészes összehozni a mimimumot.

2011. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!