Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire hajtanak a felsőoktat...

Mennyire hajtanak a felsőoktatási intézmények a pénzre?

Figyelt kérdés

Rémtörténeteket minél többet:)

Miben jó vagy rossz az általad ismert intézmény?

Legpofátlanabb pótdíj, vagy szabály?

Mennyit ért a diploma, ha esetleg már van?


2010. dec. 9. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

hallottam olyat, nem tudom, hogy igaz-e.


1. a lány miniszoknyában volt a vizsgán, a fiú meg csokornyakkendőbe. Tanár: "a kurv@ meg a pincér mehet haza egyes"


2. fel dobta a tanár a dolgozatokat, amik az asztalra estek, azokat átnézte, amik leestek karó!


3. felel a srác. tanár kinéz az ablakon. "aham jó kis autók, valamelyik talán az öné?"

Srác: "igen, az xy autó az enyém"

tanár: "aham hát ez nem egy olcsó kocsi, biztosan elhozza magát a következő vizsgára is"


mindenki maga döntse el, hogy hiszi-e vagy sem:)


22L

2010. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tandíjra gondolsz, akkor az nem az iskola zsebébe megy, úgyhogy semennyire sem.
2010. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, ezek viccgyűjteményekben létező sztorik.

Nálunk nem hajtanak a pénzre, attól eltekintve, hogy minden félév - függetlenül a felvett kreditek számától - ugyanannyiba kerül. Ez most nekem fáj, mert ki fogok csúszni fizetősre sajnos.

2010. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. igen igazából én sem akarom elhinni ezeket a szitukat, csak a kérdező kért rémtörténetet:D


párom még semmi ilyesmit nem tapasztalt az egyetemen

2010. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ ELTE ÁJK nagyon pénzéhes.
2010. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget tanultam az operációkutatás vizsgára, betéve tudtam az egész könyvet, minden feladat típust gond nélkül meg tudtam oldani. Megírtuk a vizsgát, tanár 10 perc alatt kijavított 120 (!!!) dolgozatot. Az évfolyam 60%-a megbukott, nekem kettes lett. Mikor megkérdeztem, hogy meg lehet-e nézni, az volt a válasza, hogy igen, de akkor 1-es és párszor még fogunk találkozni. :-(
2010. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!