Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az életem a tánc, milyen...

Az életem a tánc, milyen szakközépbe kéne mennem h ott is folytathassam, vagy épp színész vagy valami színpadon bohóckodó emberke legyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék pont színész lenni, de nagy koromban szeretnék szerepelni, akár tánc, vagy cirkuszi bohóc, akrobata...:) tehtségem megvan ezt félre téve, milyen suliba kéne mennem? Konkrét neveket kérek szépen, és lehetőleg ne gimnázium legyen! köszönöm.

nem kell lehurrogni h miért van kizárva a gimi. kioktatni lehet, de kulturáltan :) n


2010. dec. 10. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Már feltetted egyszer és mi elmondtuk hogy táncos szakközép nincs,ehhez nem kell végzettség csak legyél benne profi.Ezért mondtuk hogy menjél gimnáziumba mert ott legalább nem kell eldöntened előre hogy mi akarsz lenni.
2010. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És tényleg miért van kizárva a gimi?
2010. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

GYŐRI TÁNC ÉS-KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS KOLLÉGIUM

[link]

De szerintem nem fogsz ebből megélni, de nyugodtan járj ebbe az iskolában akármit mondanak, én marketinget tanulok amivel semmire nem vinném, ezért leszek építészmérnők... ha eljutok odáig :D

2010. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

írd be Google-ba, hogy GYAKORLÓ GIMNÁZIUM


pl. van ilyen Egerben is, ott az Eszterházy Károly Főiskolának van egy gyakorló iskolája ami általános iskola és középiskola egyben


egyébként teljesen tökmindegy, hogy gimnáziumnak, vagy középiskolának hívják-e, nem? Ha egyszer te táncolni akarsz tanulni ott pedig táncot tanítanak, akkor oda mész, nem a neve fogja eldönteni. Ha a név alapján választasz, akkor sötét vagy. :) Már megbocsáss.....


Tuti, hogy van pesten is egy csomó, Szegeden is tudom, hogy van gyakorló suli, Debrecenben és Pécsen, Győrben is tuti. Kecskeméten nem tudok róla, ott 2tannyelvűt tudok, de sok helyen vannak ilyen gyakorló gimik vagy középiskolák, tökmindegy a neve...

2010. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyakorló gimiknek ehhez semmi köze azok az egyetemek/főiskolák gyakorló iskolái köze nincs a tánchoz.Ekkora hülyeséget írni
2010. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:35


Igenis vannak olyan gimik, gyakorló gimik is, ahol tud táncot tanulni. Ismerek olyat, aki gyakorló gimibe jár és vele egy évfolyamon vannak olyanok is, akik tánc miatt mentek oda.

2010. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen de nem mind.A gyakorlónak itt semmi köze a tánchoz.pl a debreceni Kossuth is gyakorló de nincs itt tánc tagozat.A gyakorló iskolák az erősségük miatt "gyakorló"

Pl Fazekas Mihály fővárosi gyakorló ...

Ja és a bunkót kihagytad a jellemzésemből

2010. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb az ha sima általános gimibe megy mint ilyen gyakorlóba aki ezt mondta az tévedett.
2010. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!