Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A színész II. OKJ tényleg nem...

A színész II. OKJ tényleg nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, a színész II. végzettségűeket nem sokra tartják a színész szakmában. Tudom, hogy nem egyenértékű a színművész egyetemi végzettséggel, de nagyon elszúrtam anno a felvételit, de mindenképpen ezt szeretném csinálni. Ér valamit az okj-s végzettség? Úgy értem, hogy el lehet vele helyezkedni színházaknál? Filmes castingoknál előnyöm származik belőle? (tudom, hogy túltelített piac, meg minden, nem arra vagyok kíváncsi)
2011. aug. 22. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig a túltelítettséggel jár a képzettség elértéktelenedése is. Sajnos:( Viszont ha akkora tehetség vagy, akkor úgyis felfedeznek előbb utóbb, ha nem, akkor nem valószínű, hogy kapsz állást a szakmában. De ha ez az álmod ne add fel, sok sikert.
2011. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb fog valaki színész diplomával állást találni mint okjval. Megnéztem múltkor a közelben lévő megyei színház listáján a színészeket és nem volt olyan aki nem végzet volna színművészeti egyetemet.
2011. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!