Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb középiskola...

Melyik a jobb középiskola Dunaújvárosban? Széchényi, vagy Bánki Donát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 21:21
 1/9 anonim válasza:
69%
Széchényi jobb, az kimondottan gimnázium kezdetek óta. A Bánki inkább műszaki középiskola, mely indít 10-12 éve gimnáziumi osztályt.
2010. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Silber ***** válasza:
Gimnázium? Bánki, egyértelműen.
2010. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Silber ***** válasza:
48%

Látom pont egyszerre írtuk az előttem szólóval, és ellentétesen vélekedünk. Akkor kifejteném álláspontom.

A Bánki gimnáziumi része véleményem szerint városi szinten a legerősebb. Igaz, van gépipari szakközép része (s dráma tagozat), de azok elenyésző eredményűek a gimnáziumihoz képest. És az ottani diákok mentalítása (legalábbis akiket én ismerek), még mindíg jobb egy fél fokkal, mint a többié. Bár nem a legerősebb iskola (ebben a Rudas vezet, a szakközép részeivel), de mint líceum, Bánki. Széchenyis emberek eredményeiről gyakorlatilag semmit nem hallottam eddig. Viszont ott is romlott a nívó, egy elég szép mélyrepülés tekintetében. Természetesen vannak ott is jó tanulók, de az ún. "legalja" réteg erősen kapaszkodik fel (a klasszikus felnőttes gyerekek, ha érted mire gondolok). Tehát én azt mondom Bánki.

2010. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bánki nehezebb, és sok a hím:)))
2010. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja meg Bánkiban vannak a késelős sztorik:D Habár ez nem vicces:( Akkor inkább Rudas!!!
2010. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt minden attól függ, hogy utána, hová akarsz menni tovább.


Ha a helyi főiskolára, akkor inkább Bánki (kivéve gazdász szak). Ha jogi, államigazgatási, bölcsész szakokra, akkor Széchenyi. Ha pedig gazdasági szakra, vagy matematika tagozatra akkor inkább Rudas.

2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
46%
Áhh, szar mind. Legyél alkoholista!
2010. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a bánkiban állítólag köcsögök a tanárok

a széchenyi állítólag kertészeti suli=ott bvan dunaújvárosban a legtöbb füves

állítólag...

2010. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Széchenyibe járnak a cicomás, gazdag úrigyerekek, a Bánkiba pedig a csöves jófejek:D ennek ellenére a Széchenyi színvonala jobb :) most hova jársz?
2013. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!