Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az egyetem az egyik előadásom ütközött egy gyakorlatommal, ezért nem tudtam bejárni. Utolsó órán az előadáson ZH-t írunk, csak ekkor van rá lehetőség; viszont az ugyanakkor lévő gyakorlatomon is ott kéne lennem, osztályzás miatt. :S

Valaki került már ilyen helyzetbe? Hogy tudta megoldani? :D


2010. dec. 14. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Elkéred Dumbledore-tól az időkibővítőt, visszamész a félév elejére, és rendbeszeded az órarendedet...
2010. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy inkább előremegyek az időben és szólok hogy több órát hirdessenek meg, ugyebár... (=_=) Egyébként nagy segítség volt. :)
2010. dec. 15. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2011. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést, szerencsére megoldódott a dolog: az oktató a gyakorlaton elengedett ZH-t írni, megbeszéltem vele hogy amint végeztem ott megkeresem, és így is lett. Ráadásul kiderült, hogy aznap még meg is betegedett, szóval meg sem tartotta az órát végül, csak gyorsan megbeszélte mindenkivel milyen jegyet kap, beírta, és ennyi. :)
2011. jan. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!