Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőrtiszti Főiskolán melyik...

Rendőrtiszti Főiskolán melyik szakon nincs alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Pl. azok akik a rendőrségen a vallomásokat felveszik,kihallgatnak azok milyen sulit végeztek? Ha én elmegyek a Rendőrtiszti Főiskolára rendészeti-igazgatási büntetés-végrehajtási szakra akkor ott hány százalékban és milyen erőnléti-testnevelési oktatás van?
2009. jan. 25. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem ott mindenhol van.. :/

[link]

2009. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van,nem nehéz egy kis edzéssel átmenni a vizsgán,sajnos a testnevelési dolgokról nem tudok.Én is szeretnék érettségi után ott tovább tanulni bűnügyi nyomozóin,és nekem azt javasolták,hogy tegyek le egy középszintű testnevelés érettségit is,mert lehet addigra elrendelik,hogy kell.Még van 2 évem,de testnevelés fakultációt már felvezsem.Nem tudom hány éves vagy,de ha az a célod,akkor érdemes faktozni,meg edzegetni,mert a kihallgatók is rendőrök és nyomozók általában.A végzettséget pontosan nem tudom...
2009. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintetek a szemüveg akadály lehet?

és amikor már megműttette a szemét, akkor miért nem vették fel az ismerősömet ?

2009. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a biztonsági szakon nincs alkalmassági! csak az fizetős szak!
2010. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!