Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemről vélemények?

Debreceni Egyetemről vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen az iskola, az oktatás, a tanárok, a légkör stb? Megéri oda jelentkezni?
2011. jan. 1. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Meg, tanulás szempontjából nagyon ideális, nyugodt város.
2011. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Meg persze. Állítom a vidéki tudományegyetemek kellemesebb élményt nyújtanak :)
2011. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez az ország legnagyobb egyeteme (sok egyetem összevonásából keletkezett), ahol agrár, műszaki, gazdasági, jogi, orvosi, gyógyszerészi, művészeti, bölcsész és természettudományos irányba is tovább lehet tanulni, így magáról az egész egyetemről nem lehet olyan könnyen nyilatkozni.

Inkább pontosítsd a kérdésed, hogy pl. DE-TTK biológia vagy DE-BTK anglisztika szakjáról kinek mi a véleménye.

2011. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fhenrir ***** válasza:
55%
Ha a környéken laksz, mindenképp. Az orvosi, vegyész és természettudományos képzés kiemelkedően jó. Őszintén szólva minden más szerintem "mérsékelten jó", csak hogy ne bántsam meg a DE-re járókat. A város viszont szintén nagyon jó, az egyetemváros nagyon szép.
2011. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

BTK-ra mennék, idegennyelvi kommunikátor szakra.

[link]

A nyelvi képzés is jó? Jár valaki még ilyen szakra?

Köszönöm szépen a válaszokat amúgy, nagyon aranyosak vagytok. :)

2011. jan. 2. 13:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, senki? :(
2011. jan. 21. 18:13
 7/7 anonim válasza:
57%
BTK elég erős, idegennyelvi kommunikátor szakról konkrétumot nem tudok mondani, de magát az intézményt csak dicsérni tudom, ha van rá lehetőséged mindenképpen jelentkezz. :D
2011. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!