Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár szeretnék lenni, hogyan...

Tanár szeretnék lenni, hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy tanár szeretnék lenni.

Most jelenleg 10-dikes vagyok, és szagközépiskolában közgazdasági szakra járok.

Erősen közepes tanuló vagyok, és most is erősen kettesekre hármasokra alakul a félévem.

De csak most jöttem, rá, hogy talán ez akarok lenni.

Van még esélyem, hogy felvesznek valami tanárképzőre? Mondjuk, ha harmadikban, negyedikben, szín négyesre tanulok?

Előre leszögezném, nem rögtön kémia, meg nyelvtanár szeretnék lenni, (szerintem az a legnehezebb).

Testnevelés, max földrajz, töri, rajz, technika, ilyesmi..


2011. jan. 2. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szagiskola? Nem inkább szakiskola? Ilyen eredményekkel én nem nagyon bíznék benne, hogy felvesznek. A szín négyes nagyon kevés, minimum a felvételi tárgyakból kéne néhány ötös. És ha szakiskolában közepes vagy, az egyetemet nem fogod bírni.
2011. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* Szagközép/szakközép,bocsi.
2011. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!