Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki letudná nekem írni a...

Valaki letudná nekem írni a Mondják meg Zsófikának című házi olvasmány rövid tartalmát?

Figyelt kérdés
Fontos.. kérlek segítsetek...előre is köszönöm..
2009. jan. 27. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2009. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést is én tetem fel Xd de gondoltam most több választ kapok de azért köszi...Nagyon rendes vagy..
2009. jan. 27. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
jah bocsi:-XD
2009. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A Mondjátok meg Zsófikának nem egy nehéz és hosszú olvasmány, miért nem esel neki? 1 nap alatt is kilehet olvasni!
2009. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért nem esik neki,mert nehezen olvas, vagy valami más gondja van az olvasással. Nevezetesen lusta.


Én sem vagyok szent én sem olvastam el minden kötelezőt, de azért olvastam ennyi idősen könyveket.

2009. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem ertelek, mar egyszer kerdezted ezt, es ahogy lattam, kaptal is valaszt, nem is egyet. Megis mit varsz? Hogy kapsz egy teljes kivonatot belole? Mi kell meg?
2009. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak a végére lennék kiváncsi... lúzerek... Amúgy semmi gondom az olvasással.. és még csak lusta se vagyok... De szerintetek Szerbiában hányadikban kérik a Mondják meg Zsófikának cimű házi olvasmányt??...XD Koliko jezika zans, tliko ljudi vredis...XD ezt bogozzátok ki... Ez egy bölcs mondás..XD
2009. jan. 28. 11:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Hat, ha nem hazi feladat, akkor


1. ne ebbe a kategoriaba ird a kerdesed

2. nem ertem, miert olyan fontos, hogy megtudd a veget, ha nem erdekel

3. nem kifizetodo dolog luzernek titulalni azokat, akiktol segitseget remelsz

2009. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jólvan igazad van... Elnézést kérek mindenkitől... de ők meg miért állitják azt h lusta vagyok... Azért mert nem birtam kiolvasni a végét azért érdekel...És fogalmazást kell belőle irni... Amugy az olvasásommal sincs semmi gond..XD
2009. jan. 28. 12:10
 10/16 anonim ***** válasza:

Rendben nem vagy lusta. De miért nem tudtad elolvasni végig ha egyszer elkezdted?

A másik a könyveket nem kiolvassuk, hanem el. Mert ha kiolvasod, ahogy a magyar tanárom mondta akkor nem marad benne betű:)))

Sajnos nem tudom,mert már régen olvastam.

2009. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!