Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tér és az idő természete...

A tér és az idő természete című könyv nehéz olvasmány? Vagy kb. olyan szinten van, mint az idő rövid története?

Figyelt kérdés
tér, idő, természet, csillagászat, hawking, penrose
2011. nov. 1. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én elolvastam, de már jártasabb voltam abban a témában , de még úgyis elég nehéz volt, de ami nagyon megkönnyítette a dolgomat, hogy a képletek alatt( amikell tele van , és nagyon bonyolultak) ott van a részletesebb leírás hozzá, hogy a legtöbben megértsék. Sajnos még így is felvet némi problámát, de azokat csak úgy tudod kiköszöbűlni, ha tanulsz némi kvantumfizikát ( imnt én). Alapjába nézve egy nagyon érdekes és jó könyv, én csak ajánlani tudom. És az alexandrában a nyáron még nagyon jó árban is volt :-)
2011. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sikoltó ***** válasza:
szvsz ha olvastad a rövid történetet akkor nem lesz túlságosan nehéz
2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.-

Amúgy hozzátenném, hogy csak 15 vagyok és béna matekból.

Az idő rövid természetét nagyjából értettem (amit meg nem, azt megkérdeztem a fizika tanáromtól), de az Einstein álma és egyéb írások már gondot okozott.

2011. nov. 2. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
első vok én is 15 és szar matekból ;-) ezek a fizikatanárok... + ha értik azt ami ebbe a könyvben megvannak akkor siker, de az enyémnek már gondot okzott egy-két dolog, ehhez egyetemi tanár kell mert ott tanítanak 17 dimenzión át való számolast...
2011. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

akkor inkább egyelőre hanyagolom

2011. nov. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!