Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes 10. félévben iskolát...

Érdemes 10. félévben iskolát váltani?

Figyelt kérdés
Gépész szakra járok jelenleg , és szeretnék átmenni másik iskolába mert idén kezdtünk el gyakorlatozni , és hát év elején még nem tudtam hogy ez ilyen rossz lesz és már nemszeretem ezt a szakmát és a gond csak azzal van hogy nagyon nem találok olyan iskolát igazából aminek ehhez a szakmához köze lenne , így lehet vmi marketingesnek vagy vmi ilyesminek megyek , szóval ebbe szerintem belefog tartozni 1-2 tárgyból félévi osztályázói vizsga is. maga a kérdés meg hát fenn ki is van írva mire is vagyok kíváncsi :) jah és véleményeket is örülnék ha írnátok , mert kicsit tanácstalan vagyok ... :S (persze csak ha kulturáltan teszitek )
2011. jan. 3. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy érdemes-e, de én utólag megtenném. Bár én a főleg a sulit utáltam, ahol mostmár végzősként vagyok jelen. Én a helyedben komolyan fontolóra venném. Mondják hogy az ember azt tanulja amiből majd meg tud élni. Hát én nem fogok szart lapátolni, inkább éltet majd a kreativitásom, meg az egyéb jó tulajdonságaim. Tégy te is így.
2011. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!