Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor kirúghatnak?

Most akkor kirúghatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy infós suliba járok, és a drága tanár nem igazán magyarázta el az anyagot műszakiból, szóval megakar buktatni félévkor.. Ez mit jelent? 9.-es vagyok.. Nem értem egyszerűen az egészet, így a felelés sem fog menni. Ha nem sikerül, akkor mi történik, ha félévkor bukok belőle?

Köszi válaszopkat..


2011. jan. 3. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A féléves bukás nem jár következménnyel, az évvégi bukás iskolafüggő, van ahol eltanácsolnak, van ahol lekerszülhetsz szakiskolába.
2011. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Válaszopkat? haha

A "drága tanár" nyilván mindenkinek egyféleképpen magyaráz. Ezek szerint mindenki bukásra áll? Ugye nem? Nem érted, azt elhiszem....de ne a tanár legyen már mindig a hibás. Amúgy meg nem félévi előtt kell stresszelni ezen!

2011. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szóval ez csak egy értesítő, hogy nem állok jól? Remélem, mert nem szeretnék semmi bajt, minden másból jól állok.. :\
2011. jan. 3. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, nem jár következménnyel. Illetve ha félévkor megbuktál, nagyobb eséllyel fogsz év végén is, ha csak nem szeded össze magad. A tanárok az ilyet megjegyzik.
2011. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom mondták már hogy a tanárok, azok első benyomásra, és mivel van gyakorlati és elméleti csoport, következő félévbe bekerülök gyakorlatiba is, ahol elmagyarázzák ugyan ezt rendesen ... és akkor most válaszolván a második hozzászólóra, hogy a többieknek ugyan úgy nem volt képes elmagyarázni, (billentyű félre nyomást megemlíted köszi, majd legközelebb csak neked csak most oda figyelek jobban,) a fél osztálynak gyakorlata volt. a negyed osztály bukásra áll, a másik negyed épp hogy átvergődik..| Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 3. 20:31
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as lettem :) ;)
2011. jan. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!