Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugye jól gondolom hogy 2-es...

Ugye jól gondolom hogy 2-es matekkal nem sok esélyem van hogy bróker vagy bankár legyen belőlem? Valaki be tudna avatni az internetes tőzsdézésbe?

Figyelt kérdés

Pedig tök szeretném.Érdekel a dolog.Gondolom ehhez közgazdász suliba kéne mennem.

Ha valaki esetleg tud valami hasonló szakmát, amivel azért lehet pénzt keresni és hatalma is lesz az embernek az kérem írja le hogy melyik is az a szakma.

Köszönöm!


2011. jan. 5. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

A tőzsdét egyetemen nem igazán tanítják. Vmi fakultatív tárgy keretében esetleg, de ne várd azt, hogy majd kijössz az egyetemről, akkor másnap már milliárdokat fogsz forgatni.

A pénzügyi végzettség persze nem hátrány (bankárnak kell nyilván) de tőzsdézni anélkül is megy, azt a gyakorlat tanítja, esetleg könyvek.

Hasonló szakma, ami pénzt ad és hatalmat: mindenki erre vágyik, esetleg politikus. Ahhoz abszolút nem kérnek közgazdász végzettséget, de azért a forintot majd ne döntsd be ;)

2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer megbuktam matekbol, utana rajottem hogy ezzel akarok foglalkozni, nekialltam tanulni es mostmar semmi gondom vele (azota tokmast akarok mar de legalabb ertem a matekot). Lehet neked is meg kene probalnod, esetleg magantanar segithet. Penzugyes szakokon ugy tudom kemeny matek van.
2011. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!