Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes nekem történelmet...

Érdemes nekem történelmet tanulom? Annyira nem áll hozzám közel és annak ellenére hogy nagyon sok energiámat fektetem bele, rosszul állok

Figyelt kérdés

és már kissé bosszantó hogy ,van mikor 1 órát simán tanulok egy leckét és nemértem ,vagy ha értem is a holnapra egy szót nem tudok mondani belőle ,hacsak nem megnézem óra előtt


témazáróra meg 2-3-4 napokat is szoktam tanulni(napi 3 óra) és most is mi volt ,kb 5 óra tanulással talán írtam egy 2-es dolgozatot .. félévkor is kettes leszek amikor le merem fogadni hogy a diákok közül benne vagyok az osztály "10 legtöbbet törire tanuló személy" csoportba:(


2011. jan. 9. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel érettségi előtt állsz, sajnos, MUSZÁJ energiát fektetned bele.

Lehet, hogy a tanulási módszereden kellene változtatnod.

2011. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy mit nem tudsz megtanulni? Magát a történetet? Az évszámokat? Nem érted, hogy miért következett az egyik eseményből a másik?

Arra kell kidolgoznod egy hatékony módszert, ami most nem megy.

Hasznos lehet, ha az aznapi történelmet leírod, és az érettségi tételeket is mind lemásolod kézzel. Érettségi után akár el is égetheted ezeket a papírokat, és soha többé történelem!

2011. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!