Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgákra (szóbeli, írásbeli)...

Vizsgákra (szóbeli, írásbeli) milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Írásbelire mindegy, szóbelire ünneplőben. Ez fiúknál öltöny, lányoknál elvileg kosztüm, de nem nagyon jellemző, hogy felveszik. Én ilyenkor csak egy fekete farmert veszek fel fehér blúzzal és elegűns fülbevalóval. Még nem küldtek ki, hogy ne lenne jó :)
2011. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetemi vizsgára gondolsz, vagy nyelvvizsgára, esetleg valami másra?

Egyetemen a szóbelihez illik elegánsnak lenni, írásbelire teljesen átlagos ruhában is mehetsz.

Nyelvvizsgára én szóbelire és írásbelire is kiöltöztem minden alkalommal.

2011. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írásbelire fekete nadrágot és blúzt szoktam felvenni, szóbelire teljes kosztüm.

Gondolom az egyetemi/főiskolai vizsgákról van szó.

Ha az érettségire gondolsz, nekünk matrózblúz volt (csak a lányoknak), és azt kellett felvennünk.


21/N

2011. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetemire gondoltam.
2011. jan. 11. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés már, de egyetemen szóbelire mindenképpen elegánsan kell felöltözni. Zakó nem kötelező, de a többi elvárt. Írásbelire átlagosan, hétköznapi ruhában mehetsz nyugodtan.


Nyelvvizsgán nem volt senki se kiöltözve.


Érettségin öltöny.

2017. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!