Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni szerintetek...

Mit lehet tenni szerintetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció: Van egy Bsc szak, van egy tárgy, egy adott kóddal és címmel.

Eljön a vizsga: Egy hasonló című, de más kódú Mcs-s tárgy alapján állítják össze a vizsgalapot.

3 lehetőségből kettőt emiatt előttem, maradt egy.

Államvizsga előtt állok, februárban lenne. Egy tárgyam maradt, ez.

Holnap megyek újra, de hiába készülök fel a tárgyamból, másik vizsgát kapok.


Mit lehet tenni, ha egy ilyen igazságtalan, szabálytalan dolog miatt bukom el az államvizsgát?

Sulin belül lehet ezzel mit kezdeni, vagy még jobban elvágom magam előtt az utat?


2011. jan. 18. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mégy oda a tanárhoz és beszéled meg vele a problémát?

Nem e-mailt kell küldözgetni, hanem bemenni és személyesen beszélni vele. A kommunikáció csodákra képes.

2011. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy mire számíthatsz a vizsgán, akkor miért nem a szerint készülsz rá? Már voltál kétszer vizsgázni, tudod, hogy melyik tárgy alapján állítják össze a vizsgalapot. Akkor miért nem azt tanulod?

Szólhatsz a tanárnak, de ez nem biztos, hogy tetszeni fog neki.

Februárban én is államvizsgázok, az utolsó vizsgámnál velem is ezt csinálták. A tanár megadta a kötelező irodalmat, hogy abból fog kérdezni a vizsgán. Felkészültem belőle, de a vizsgának köze sem volt a könyvhöz. Ha nem jártam volna vámügyintéző okj-ra, tuti megbuktam volna.

2011. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajaja!


Kösz a semmit, okos K-k!

2011. jan. 19. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ekkora bunkót! Meg is érdemled ha megbuksz!
2011. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De aztán mégsem bukott meg a bunkó, hanem államvizsgázik... :DDD

Ez a lényeg, azt írtok, amit csak akkkartok!!!

2011. jan. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!