Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolai végzettség...

Milyen iskolai végzettség kell a légiirányító nevű szakmához? Ezen kívűl melyik tantárgyakat kell erősen nyomni hozzá és hol vannak ilyen iskolák?

Figyelt kérdés
Mik a feltételek?
2011. jan. 23. 17:44
 1/3 anonim válasza:
Húú, amennyire tudom nagyon kemény elvégezni. először is nagyon jól kell tudnod angolul, felsőfokú végzettség kell hozzá. Több éves az iskola, és nagyon sok rosta van.., tehát hiába jársz már mondjuk 2 éve.., simán kieshtetsz a következő vizsgán. De ha sikerül.., akkor anyagi gondjaid nem nagyon lesznek. sajnos nem tudom hogy hol kell jelentkezni, az egyik volt kollégám járt ilyen suliba onnan tudom ezeket az infókat. tudom nem sok.., de talán mégis valami.
2011. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

15 éves vagyok csak ez egy ötlet hogy pl ennek is mehetnék majd!

2011. febr. 20. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:
csak szólok,de egész alapképzés 2 éves,utána már mehetsz dolgozni. A rosta csak a felvételinél kemény,utána a statisztikák szerint csak 10% a kiszórás (bár most itthon csak 15 ember kezdte meg a tanulmányait) . Jah,és a felvételinél elég a középfokú nyelvvizsga,mert utána úgyis a szaknyelvet tanulod és használod,ahogy a pilóták.
2011. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!