Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan sokan otthagyják...

Tényleg olyan sokan otthagyják a pszichológia szakot?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, sokan otthagyják a pszichológia szakot 1-2 év után. Ez igaz lehet? Miért? Miért "nem bírják"?

Én fél évet lehúztam már közgazdászként Pesten, de ott kell hagynom különféle okok miatt. Nem szeretném, ha esetleg megint ott kellene hagynom egy szakot, mert rájövök, hogy nem nekem való... :S


2011. febr. 1. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én másfél év után hagytam ott, mert borderline szemcsizavcsim van (lol), és kissé besokalltam az előző félévben :D egyébként nem tapasztalom, hogy sokan otthagynák, 2-3 emberről tudok. Ha attól félsz, hogy nehéz, megnyugtatlak, nem az egyáltalán.
2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!