Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrások szak?...

Emberi erőforrások szak? Információk kellenének róla

Figyelt kérdés

Érdekelne, de sajnos az, amit tájékoztatókban leírnak róla, sokat nem árul el a jellegéből.

Mennyire emberi dolog, és mennyi gazdasági? Mennyire kell hozzá matek, és milyen részek, amik nem elemei az alap középiskolai matematikának? Az alapszak után milyen mesterképzés áll rendelkezésre? És egyáltalán, az alapszakon szerzett végzettséggel milyen munkakörben lehet elhelyezkedni? (Pl. HR-es lehetnék vele?)


2011. febr. 2. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

HR= Human Resources ha nem tévedek. Ami véletlenül pont emberi erőforrások. :-)

Nálunk BCE-n K karon fog indulni most majd nappalin és ahogy néztem az eleje tök olyan, mint a közszolgálati vagy éppenséggel az alkalmazott közgazdaságtan, így a matek nem olyan egyszerű de értelmes ember meg tudja csinálni.

Több kérdésre nem tudom a választ.

2011. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, tudom, hogy a HR szó szerint emberi erőforrás, csak konkrétan arra lettem volna kíváncsi, hogy az alapszakkal lehet-e kezdeni valamit. Amúgy pont a BCE érdekelt volna, mert ott eddig ahogy néztem, csak levelezőn volt, úgyhogy még egyszer köszi! :)
2011. febr. 3. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Várunk szeretettel. :-)
2011. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg itt is tedd fel a kérdésedet.

Corvinus HÖK válaszol. Hátha ők tudnak segíteni.

2011. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. febr. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!