Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Erdey-Grúz Tibor Vegyipari és...

Erdey-Grúz Tibor Vegyipari és Környezetvédelmi Szakközépiskola gyógyszeripari laboratóriumi technikus szaka?

Figyelt kérdés

Milyen órák vannak, azon belül miket tanultatok és ha volt valami labor jellegű óra azokon mit csináltatok? Nehéz elvégezni? Miután elvégeztem hova helyezkedhetek el?

És mivel ez második szakmám lenne így mennyit kéne fizetni?


2011. febr. 2. 21:28
 1/4 anonim válasza:

Sok féle óránk van, az első a 13.év egy alapozó év, akik nem vegyiparisok voltak, csak ebbe az osztályba jelentkezhetnek.Itt megkapják az egy év alapozást, utána akár átmehetnek másik osztályba is..(vegyipari technikus, ált.lab Technikus). Abban az évben, van sok-sok angol órád, (heti15) plusz kémia, Fizikai kémia, labor /szerves, angol, titrálós/(rendületlenül heti 12). Műszaki ismeretek.

14. Évfolyamon, a gyógyszeriparisoknak: Minőségbiztosítás, Gyógyszerismeret, Kémia, Fizkém,Analitika, labor(mikrobiosz, gyógyszertechnológia, szerves, műszeres)Elhelyezkedni elméletileg bárhová, mint laboratóriumi technikus.

A pénzbe nem vagyok biztos, de úgy tudom 64ezer/ év.


Laborokon változatos jellegű a munka, de sztem érdekesek,és változatosak. Nagyon sok féle van tényleg, főleg a mikrobiosz ami tényleg nagyon új, még nekem is(6.évem).

Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az első szakmád?
2014. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi szépen

Nagyon jókat írtál (hasznos volt)

2014. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Meg most láttam a választ. Ez volt az első szakmám.:) Utánna levelezőn jártam ki az egyetemet. Összességében egy szakmát szereztem csak.
2022. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!