Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME gépész vagy járműmérnöki kar?

BME gépész vagy járműmérnöki kar?

Figyelt kérdés
Melyikkel járok jobban?
2011. febr. 3. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve közlekedésmérnöki vagy járműmérnöki?
2011. febr. 3. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
gépész. ha közlekedés és járműmérnök közül lehet választani, akkor az ízlésednek megfelelőt válaszd. a közlekedésmérnök több logisztikát tanul, a járműmérnök több gépészetet.
2011. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

közlek mérnökit felejtsd el, komolyan mondom, felejtsd el, az vicc, ami ott megy, erről oldalakat tudnék írni, de a saját érdekedben: NE menj oda, még csak meg SE jelöld !!!


gépész- vagy járműmérnöki közül én inkább a gépészt javasolnám

2011. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első helyen mindenféleképpen a gépészmérnökit jelölöm, csak a második helyen gondolkodtam. Sajnos én is rosszakat hallok a közlekedésmérnökiről, pedig vannak felnőtt ismerőseim akik ott végeztek és nagyon jól keresnek. Tehát ajánlatosabb 2. helyre a járműmérnökit jelölnöm?
2011. febr. 3. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. febr. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!