Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell-e csatolnom a 11. év...

Kell-e csatolnom a 11. év végi bizonyítványom másolatát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem a következő lenne: A felsőoktatásba való jelentkezés határideje ugyebár febr.15. A felvi-hu-n kitöltöttem az e-jelentkezést, mindennel megvagyok, amivel lehet, azonban egy helyen el vagyok akadva, mégpedig az év végi jegyek beírásánál. A 11. év végét ki tudom tölteni ugyebár, de akkor kéri a bizonyítvány fénymásolatát, ami viszont nincs a birtokomban. Kitöltsem a jegyeket és elküldjem a jelentkezést a fénymásolat nélkül (év végén a 12.-es jegyekkel együtt úgy is pótolom), vagy inkább hagyjam üresen a 11.-es rublikákat is? Vagy szerezzem be az iskolából mindenáron a bizonyítványt és küldjem el a 11. év vége másolatát? Hogyan van ez?

Előre is köszi.


2011. febr. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1) holnap mikor mész suliba, szépen bemész a titkárságra és mondod, hogy szeretnél egy fénymásolatot a bizonyítványodról, aztán postára adod

2) üresen hagyod az egészet, és pótlod majd július akárhanyadikáig.

3) Fénymásolat nélkül beküldöd a jegyeidet. Ebből sem lesz semmi gáz. Mondjuk nálam ez nem lett volna járható út anno, mert nem emlékeztem, hogy miből hányas voltam.

Kicsit túlaggódjátok ezt a felvételis macerát, majd rájöttök, hogy nem is olyan agy dolog.

2011. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már küldöm is el a jelentkezést, csak biztosra akartam menni :)
2011. febr. 7. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
sry, most olvasom újra, hogy e-felvi, akkor még postára sem kell adnod, elég scannelni majd :)
2011. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!