Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha szakközépiskolába jártam 9...

Ha szakközépiskolába jártam 9 és 10. osztályt, és most jövőre átmegyek gimnáziumba, akkor a bizonyítványom megmarad, vagy kapok újat?

Figyelt kérdés
remélem ugyanebbe folytatják tovább, volt már így valaki?
2011. jún. 1. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szia én is át szeretnék menni gimibe mert szakközépbe járok és ha téged átvettek gimibe akkor el őről kezedet a gimit 9.-től? kellet valami vizsgát tenned? és csak félévkor tudtál átmenni gimibe?
2011. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia, én most vagyok 10.-es és már beíratkoztam 11.be egy gimnáziumba, minden órám meg volt aminek kellett uh semmilyen különbözeti vizsga nem kellett
2011. jún. 3. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
okés de akkor csak akkor nem lehett újból 9.-ből kezdeni ha nem maradtál le semmi olyan tárgynál és nem kell azt a tantárgyat nagy mennyiségben pótolni? Mert most szakközépbe informatikán leszek és egy olyan gimibe szeretnék átiratkozni ahol emelt szintben van a spanyol ez lehetséges akkor 9. félévkor hogy átmenjek?
2011. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg kellene már most érdeklődni a suliban, ahová átszeretnél menni, hátha már most átvennének h ott kezd a 9.et
2011. jún. 4. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz új a bizonyitványod
2011. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!