Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zsigmond Király Főiskola?...

Zsigmond Király Főiskola? Minden vélemény érdekel, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szabad bölcsésznek szeretnék tanulni és csak itt van levelező képzés ezen a szakon. A suli oldala alapján szimpatikus a képzés,a suli meg minden jónak tűnik.

Elég kevés véleményt találni a neten ezzel kapcsolatban. Tehát ki mit hallott róla?Tapasztalatok? Minden érdekel=)


Ja és tudom,hogy a bölcsész szak sokaknak a bögyében van,mert nem ér semmit bla bla bla,de én ezt szeretném tanulni,mert ez érdekel.Fujjolások ezért nem érdekelnek,hogy ezt ne tanuljam, csak a színvonal és az oktatás meg a suli érdekel!

Köszönöm szépen a válaszokat=)


2011. febr. 9. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerőseim, akik ebbe a főiskolába járnak, mind szeretik a hangulatot, a közösséget és nem panaszkodnak az oktatás színvonalára sem, viszont a ZSKF diploma szempontjából nem a legjobb, eléggé le van nézve.
2011. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pazmanyon, SZTE-n, PTE-n, DE-n is van levelezos szabad bolcseszet. Sot tavaly alacsonyabbak is voltak a ponthatarok a SZTE-n meg a PTE-n mint a ZSKF-en ezen a szakon, ebben a formaban. En lehet inkabb oda adnam be, mar csak azert is mert tobb lehetoseg van pl kijutni erasmusra meg ilyenek. De az en ismeroseim kozul akik a ZSKF-re jartak, megvoltak vele elegedve. Ugyanugy en is hallottam pletykaszinten hogy a zskf-diplomat lenezik, de hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom.
2011. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HePe ***** válasza:

Látom jók a vélemények...én is így látom!

De pluszba egyet kérek...ha egyre több helyen hallani, hogy jó az oktatás, jók a tanárok és jó a közösség, akkor ne higyjük már el, hogy a diploma rossz, mert valójában nem rossz, max csak kevésbé ismert...! Viszont, ahogy egyre többen járnak oda és majd végeznek, így csak jobb lehet a híre is! Jogosan!

Mondjuk erre különösen jó, hogy a zskf-nek van hr szaka, mert egy több helyen zskfes hr-es van!:)

2013. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!