Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az a tipikus "elit...

Melyik az a tipikus "elit szak" ahova a pénzes szülők pénzes gyerekei járnak? (egyetem)

Figyelt kérdés

ne kezdjeek el szidni, és hasonlók.

hátsó szándékok nélkül, csak egyszerűen kíváncsi vagyok. :)


2011. febr. 9. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom fizetős külföldi egyetemek, akár Mo-i intézményei is. Vannak ilyenek, felvin is fenn vannak szerintem.
2011. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az általános orvosi képzés után szakosodók mindenképpen,mivel az állam maximum 12 félévet támogat,és annyi egy alap orvosi képzés. teszem azt valaki utáni agysebész akar lenni az már mindenképpen fizetős,és az millió egy félév...
2011. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

szerintem az általános orvosi képzés után szakosodók mindenképpen,mivel az állam maximum 12 félévet támogat,és annyi egy alap orvosi képzés. teszem azt valaki utáni agysebész akar lenni az már mindenképpen fizetős,és az millió egy félév...

Én a közgáz szakokat hallottam ilyennek, de tapasztalatom nincs.

Előzőnek meg nincs igaza, egyrészt mert orvosin 14 félévet támogat az állam, mivel 6 éves, másrészt kb. az összes orvos szakosodik, aki nem megy el PhD-zni. A szakosodás pedig a rezidensképzés, akkor már dolgoznak, ők keresnek pénzt. Az egyetem (általános orvosi) kerül költségtértétesen 1 millió Ft-ba félévenként. Bocs, csak nem akartam, hogy valaki rosszat jegyezzen meg. :)

2011. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az IBS (Budapesten). csak ilyen burzsujokkal van tele.
2011. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogi, orvosi karok, és a fentebb mondott IBS.
2013. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És a CEU/Andrássy.
2013. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!