Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esely ra, hogy iden...

Van esely ra, hogy iden lejjebb mennek a ponthatarok?

Figyelt kérdés
Tavaly felviztem (passzivon vagyok) iden ujra felvizek ugyanarra a szakra egy masik suliba, 6 pont kene hozza... En mar tavaly is remeltem, hogy kicsit lejjebb mennek, mert az utobbi 2-3 evben rengeteget nottek, gyakorlatilag mindenhol. Ti hogy latjatok, fog ez meg lejjebb is menni vagy mar ott tartunk, hogy hatar a csillagos eg? (bolognai rendszert bolognaban vezettek be azt hiszem 10 eve, ott mar reg megbukott, meg kb. europaban mindenhol, de mi meg miindig eroltetjuk, szamomra ez is magas)
2011. febr. 10. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol bukott meg a bolognai rendszer?


Egyébként szakfüggő, de én nem hiszem, hogy ennyit csökkennének a ponthatárok.

2011. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább emelkedik egyre jobban.. :(

amúgy szakfüggő. Az én szakomom pl amikor én felvételiztem

bejutottam, viszont 1 évre rá 80-100 pontot emelkedett.

2011. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem fog csökkeni... Énis ujrafelvételizek, de én kihasználva a passzív félévet leteszem a nyelvizsgát(+28pont) és ujraérettségizek angolból... Igy már biztos hogy lesz elég pontom... te miért nem ezt csinálod?
2011. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, nyelvvizsgaznom kene, egeszen angliaig jottem, hogy megtanuljam, de teljesen remenytelen eset vagyok es 10 ev utan azt mondom, mar nem is erdekel. Annyit nem er meg nekem.
2011. febr. 10. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy nyelvvizsgázol vagy bevállalsz egy gyereket.Amúgy ha nagyon nehéz lesz a mostani érettségi akkor tuti, hogy csökkeni fognak a pontok.Mivel a pontok attól függnek, hogy milyen eredményekkel jelentkeznek a tanulok.Aztán ha bekerülsz az ösztöndíj is ez alapon lesz.
2011. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt ne mond, hogy reménytelen a nyelvvizsga, meg már meg sem próbálod, mert a diplomádat úgyis csak akkor kapod meg, ha meglesz a nyelvvizsga...
2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, h idén csökkenni fognak, mivel állítólag 20%-al kevesebb diák van, és a nyelvvizsgások száma is elég kevés.
2011. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!