Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire elismert a szegedi...

Mennyire elismert a szegedi egyetem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ melyik kara...Úgy hallottam az orvosi,bölcsészi, meg jogi képzése elég jó, a gazdasági kevésbé. Egyértelmű, hogy a munkáltatóknak jobban fekszenek a pesti egyetemekről érkező diplomások.
2009. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak a karok felsorolásában igaza van, de egyáltalán nem igaz ,hogy a pesti egyetemek elismertebbek a munkáltatóknál. El sem tudom képzelni honnan veszik ezt a baromságot. A szegedi és a debreceni orvosi egyetem ,főleg a szegedi mostanában világhírű a pestiről nem is hallani,hogy a jogi képzésről már nem is beszéljek. A bölcsészkaron pedig pl a pszichot nem ajánlom , ha arra mennél akkor már inkább Debrecen vagy Pécs, ha nyelvszakra Debrecen. De ezt szakja váltogatja. De ilyen baromságot csak egy sznob mond ,hogy a pesti egyetemek többet érnek, nyilván többet annak aki ott végzett, de szakembernek nem igazán.
2009. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de kérdésen belül egy kérdés : akkor az SZTE gazdaságtudományi kara nem jó? :S
2009. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem rossz, csak ugye vannak jobbak nála.
2009. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Inkább felső szinten áll, vagy erős közép, de amíg a jó egyetem is évente durván 100 szakembert dob ki a különböző szakokból addig a jobb munkahelyek vagy manapság már egyáltalán a munkahelyek nekik kedveznek.
2009. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy 10 éve egy világranglistán, nem tudom milyen szempontok szerint, de a szegedi egyetem benne volt az első 100 ban a többi pesti meg sehol nem volt ahhoz képest. Orvosok közül, meg szívesebben alkalmaznak olyat, aki a szegediről jött, mint a sote-ról.
2009. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Orvosi, matematikus képzése nagyon.
2009. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A sanghai listán a Szegedi Egyetemen kívül az ELTE szerepel, Szeged előbb. A GTK 2. a Budapesti Corvinus Egyetem után. Nem értem, hogy mi probléma lehet a szegedi GTK-val...Corvinusra nehéz bejutni, utána lógatod a lábad, Szegeden legalább szerzel használható tudást! Az orvosi képzés is igen népszerű!
2009. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
azt hszem nagyon,csak meg kell nézni,h szegedre jár a legtöbb külföldi egyetemista!
2010. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
És az kit zavar?
2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!