Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Gáspár Református...

A Károli Gáspár Református Egyetem elismert suli?

Figyelt kérdés

Jó és rossz vélemények is érdekelnek!

Megéri ott tanulni?


2010. jan. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ide járok, szóval szerintem meg.:) A BTK-ja erős, az ÁJK-ra viszont nem mennénk , mert erősebb a Pázmány is és az ELTE is etéren.
2010. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

KRE-n tanító japántanárokról nem tudsz valamit?:P

azt olvastam egyszer,hogy az eltén és a kre-n ugyanaz az 5 japántanár tanít..de az eltén az összes japán...a kre-n pedig most néztem a honlapot és ott nem japán emberek tanítanak :(

2010. jan. 26. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor érdemesebb az ELTE-t választani, mert ha ott anyanyelvi japán tanárok vannak, hamarabb és magasabb szinten tanulsz meg japánul :)
2010. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom az eltén milyen japántanárok vannak, de itt a suliban még egy japánt nem láttam:)

van egy bnőm, aki japán szakos és azt mondta, hogy kedvesek és segítőkészek a tanárok itt, csak a bekerülés eléggé nehéz. amúgy maga az iskola nagyon iskolabarát, a tanárok is rendesek.

első voltam

2010. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!