Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzősök! Ti mikor kezditek...

Végzősök! Ti mikor kezditek el tanulni a tételeket? Vagy már tudtok párat? Ha igen, miből? Mi szerintetek a legnehezebb érettségi tantárgy?

Figyelt kérdés
Melyik honlapon gyakoroltok?Honnan szeditek meg/le a tételeket?
2011. febr. 20. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nemrég adták ki csak a tételcímeket, hogy dolgozzuk ki mi magunk. Közbe meg tanuljunk az éves anyagot is.

Nagyon jó. Irodalomból tanultam eddig. Törit nem tudom még...A töri és a matek lesz nekem a legnehezebb.

Ja és eddig magamtól dolgoztam ki a tételeket, de net-en ha beírod a címet biztos, hogy kihoz sok kidolgozott tételt.

2011. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem. Azt tudom tanácsolni a végzősöknek, hogy azokra a tárgyakra gyúrjanak igazán, ami az egyetemen felvételi tárgy.

Én magyarból és töriből a kisérettségire tanultam összesen 1-2 hetet, utána a rendes érettségire kb. 5 napot. Ezek szóbelik voltak, és másoktól elkért tételekből tanultam, én magam semmit nem dolgoztam ki. Az írásbelikre meg konkrétan egy szót sem tanultam, csak beültem őket megírni. Mind a kettőből átmentem, és nekem ez volt a lényeg.

Ami fontos volt nekem, az a matek és a kémia volt. Mind a kettőre sokat kell gyakorolni, de ezeknél pont az a lényeg, hogy folyamatosan, nem lehet őket ilyen 5 nap alatt megtanulni.

Ez a taktika elég jónak bizonyult, most épp a BME-VBK-ra járok, vegyészmérnöknek tanulok.

2011. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokan mondják, hogy a magyar emelt. Én magyar faktra járok és azt mondta a tanár, hogy szerinte és még sok kollégája szerint a biosz emelt a legnehezebb. Egy srác a csoportban azért is nem ment biosz faktra, mert sportpszichológus akar lenni és a felvételinél az emelt magyar is elfogadott
2016. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!