Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sos. Elveszett az összes...

Sos. Elveszett az összes bizonyítványom. Ilyenkor hol tudják nekem újra kiállítani vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
mennyibe fog nekem kerülni ez?
2011. febr. 24. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
és mennyi időbe telik?
2011. febr. 24. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Végig kell járnod az összes iskoládat, és okmánybélyegek kellenek hozzá. Azt nem tudom, milyen értékben.
2011. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végig kell járni az iskolákat, ahol a bizonyítványokat kaptad, ott van egy hiteles anyakönyv (törzslap), aminek alapján másodlatot állítanak ki. Ha odatelefonálsz a titkárságra, és kérsz egy időpontot, akkor akár tíz perc alatt is meglehet. Egy komplett bizonyítvány azért több. Mindenképp telefonálj, mert kell keríteniük egy üres bizonyítványt, kiásni az anyakönyvet... Azt nem tudom, mennyi pénzbe kerül, de kerül. Nem ettől fogsz tönkremenni.
2011. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2011. febr. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!