Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Fazekasba megyek...

A debreceni Fazekasba megyek biológiából szóbelizni. Szokták kérdezni a 8. -os anyagból azt amit még nem vettünk? Mi most a szaporodásnál járunk.

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, hogy szokták-e, de az osztályomból többen is jelentkeztek oda, és ők délutánonként járnak különórára, hogy átvegyék azokat az anyagokat, amikhez az osztállyal még nem jutottunk el. Egyébként valószínűleg igen, mert ahogy megnéztem a témaköröket, szerintem benne van az egész 8.-os tananyag. Amúgy sok sikert neked, én az angol-német-infó szakra jelentkeztem =)
2011. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is megyek szóbelire a Fazekasba bioszból

a szaporodás az utolsó témakör nem tudom mitől félsz

mi még ott sem járunk de kérdezik azt is

Hány pontod lett központin?

tényleg nagyon sokan jelentkeztek

2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!Átnéztem már mindent,a 6.-os anyagtól kezdve,csak kíváncsi voltam,hogy mégis mire lehet számítani..A központim 74 pont lett.Majd kiderül mi lesz..!Sok sikert mindenkinek!
2011. febr. 25. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2011. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdés a háromból nem ment valami jól,a többit nagyon jol tudtam.Neked?
2011. márc. 1. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is így kb. mondjuk én 84 pontot írtam szóval remélem felvesznek
2011. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!