Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek fel tudnék készüln...

Szerintetek fel tudnék készülni úgy a májusi középszintű biológia érettségire, hogy már nem sok mindenre emlékszel biológiából?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem,de csak most jöttem rá,hogy ilyen irányba szeretnék továbbtanulni. Vagy válasszam inkább az informatikát? Abból könnyebb lenne ennyi idő alatt felkészülni?
2011. aug. 26. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármiből fel lehet készülni még kevesebb idő alatt is. Szerintem ez csak 2 dologtól függ; 1-Mennyire fog az agyad. Mivel a bioszban főként olyan dolgok vannak amiket meg kell jegyezni ide jó ha van memóriád ami nem felejt napról napra, persze vannak dolgok amit meg kell érteni nem csak bemagolni de mindenképpen függ a megtanulása attól mire vagy képes.

2; Mennyi időd van rá. Szóval most éppen dolgozol mellette, vagy pl. akár megengedhetsz egy külön tanárt is stb.

2011. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:
Simán. Egyetemen egy fél tanév alatt annyit kellett tanulnom biológiából, mint azelőtt általánosban és középiskolában összesen... Ez attól függ, hogy téged melyik mennyire érdekel. Van olyan ismerősöm aki 10 év alatt se tudna letenni egy informatika érettségit..
2011. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Ha egyetemista lennél, két éjszaka is elég lenne!
2011. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!