Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdtetek tanulni?

Mikor kezdtetek tanulni?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok most ti ilyenkor már készültetek az érettségire vagy csak elötee egy-két évvel?
2011. febr. 26. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megtanultam az aktuális anyagot, legkésőbb témazáróra. Külön az érettségire egyáltalán nem készültem.
2011. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megtanulom én is :)
2011. febr. 26. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
OMG nehogy azt hidd már, hogy akkora eresztés az érettségi, kb csak a szellemi rokkant hülye nem csinálja meg. HA 4 év alatt veszed a fáradtságot és készülsz óráról órára rendesen mert amit tartanak érettségi előkészítőt, arra elmész, semmi, de semmi meglepetés nem érhet.
2011. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha témazárókra rendesen készülsz és normálisan írod az anyagot órán, akkor magára a vizsgára ráérsz negyedikben március tájékán elkezdeni tanulni. Második tájékán kezdj el nézelődni, hogy ha tovább tanulnál mi érdekelne igazán, és abba az irányba vegyél fel fakultációt (emelt óraszám), mert mire te végzel várható, hogy már kötelező lesz 1 emeltszintű.
2011. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok de én szakközépben tanulok és sztem nem tudok felvenni :)
2011. febr. 27. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakközépben is valószínűleg az a helyzet, hogy ha érdekel valami, akkor a tanár hajlandó tanítani. Ha 2-3-man vagytok, akkor már indít faktot nektek, ha megkéritek.

Ha nem akarsz továbbtanulni, akkor meg úgyis mindegy :)

2011. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igen szeretnék továbbtanulni :)
2011. febr. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!