Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem igazságtalannak...

Csak én érzem igazságtalannak a szóbeli felvételi eredményét?

Figyelt kérdés
Eléggé fel vagyok háborodva, hogy olyan gyerek, aki nem vitt magával füzetet, ellenőrzőt, feketére kisminkelve, emo-s ruhában, rossz tanuló, flegma, cigiszagú, stb. több pontot kapott a szóbelin, mint az én gyerekem, aki kiöltözött, elvitte a füzeteit, ellenőrzőjét,szépen, választékosan beszélt, udvarias, jó modorú,.. stb. 3 ponttal kevesebbet kapott, mint az előbb említett gyerek. Valahogy nem tartom igazságosnak, és a gyerek sem. Ti tapasztaltatok már hasonlót?
2011. febr. 28. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A szülő mindig elfogult a saját gyerekével. Az is lehet, hogy több dolgot nem tudott, mint a fent említett gyerek. Gondolom nem voltál ott a szóbelin igaz?
2011. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam ott az igaz. Illetve csak a folyosón. Tudott mindent, választékosan beszélt, minden kérdésre azonnal válaszolt, nem makogott. Egyébként sima elbeszélgetés volt, tananyagból nem kellett vizsgázni. Ezzel kapcsolatban annyi volt, hogy megkérdezték, tőle, mi a kedvenc tantárgya. Mondta, hogy a történelem. Mit tanultak utoljára, stb. Mondta, hogy a II. VH-t. Mikor volt? Megmondta. A többi csak a hobbi, család, stb.. általános kérdések. Na mindegy...
2011. febr. 28. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismered azt a másik gyereket közelről?

Egy ilyen beszélgetésen sok szempont van, és nemcsak ezek a külsőségek. Nagy szerencse, ha egy iskola meglátja a fent leírt gyerekben is a jót, és vállalja. Ennyiből lehetetlen megállapítani, mi volt a különbségtétel oka.

2011. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Velünk szemben lakik. És amiből nem bukott meg, abból is csak kettesei lettek. Lóg, fiúzik, igazolatlan napjainak száma megszámlálhatatlan, ereit vagdossa, pszichológushoz jár, szóval elég gáz. Dehát ez van.
2011. febr. 28. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

te a gyerek vagy,és nem a szülő..

egyébként:nekem van egy o.társam aki emelt makos kitűnő matekból,de a többit olyan szinten leszarja,hogy kettes..szóval az okosság és a rossz jegy nem függ össze.

2011. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!