Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy éve kiiratkoztam egyetemrő...

Egy éve kiiratkoztam egyetemről, mégis tartozásom keletkezett, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A dolog ott kezdődött, hogy jártam egy szakra pár hónapot, majd február magasságában azzal a lendülettel ki is iratkoztam, mert nem tetszett. Ekkor mindent lerendeztem, kikértem az indexem amibe beleírták mikor bocsátottak el, meg kaptam az egyetemről való elbocsátásról egy amolyan igazoló lapot is, aláírva pecséttel, ahogyan azt kell. Aztán rá pár hónappal jött egy kolis tartozás levelem emailben, amit furcsálltam, mivel a koliból is kiiratkoztam előtte 2 hónappal, Írtam nekik levelet, aztán bocsánatot kértek és azt mondták, vegyem semmisnek az emailt. Ezek után fura volt, hogy egy alkalommal poénból megpróbáltam belépni a NEPTUNBA a régi jadataimmal, és simán beengedett. (ez kb. 3 hónapja volt) A napokban pedig egy levelet kaptam, miszerint MOST (azaz február 24-én, ekkor kelt a levél) bocsátottak el, mert három egymást követő passzív félévem volt, és hogy van egy ilyen megnevezésű tartozásom 18.000 Ft értékben:”költségtérítés szolgáltatási díj”, és hogy a tanulmányi osztályon átvehetem az indexem stb. …. de könyörgöm én kiiratkoztam, és az indexem már egy éve itthon van lezárva az elbocsátó pecséttel, és a dátummal. Mi ilyenkor a teendő? Ugye nem kell ezt kifizetnem? Elvégre már rég nem járok oda, tavaly februárban megszűnt a jogviszonyom és ezt tudom bizonyítani az igazoló lappal amit postán küldtek anno, és az indexszel, plusz a korábbi emailezgetésem is megvan az ügyfélszolgálatukkal.
2011. márc. 4. 17:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, legszívesebben leszarnám az egészet, az sem érdekelne ha emiatt többet nem jelentkezhetnék nemcsak arra a karra, hanem az egész egyetemre, de attól azért félek hogy valahogy ezt még ugyanúgy behajthatják rajtam. :S
2011. márc. 8. 08:25
 12/12 anonim ***** válasza:
CSak érdeklődnék, hogy sikerült megoldani?:)
2014. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!