Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkoztam az egyetemről,...

Kiiratkoztam az egyetemről, az adataimmal azonban mégis be tudok lépni etr be. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Kiiratkoztam pénzhiány miatt, és jövőre újra szeretnék felvételizni. De épp az imént néztem kíváncsiságból, és be tudok lépni az adataimmal az egyetem etr-jére..:S

Most akkor mi van? Azt mondta kiiratkozáskora hölgy, hogy akkor megszűnt a tanulói jogviszonyom, és a diákomat is lenyúlta.

Én kis naivan azt hittem, hogy kitörölnek innen is, és tiszta lappal kezdek, új eha kód, uj index, stb jövö ősztől....erre meg akkor ezek szerint minden amrad a régi???


2011. aug. 27. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden marad a régiben, az onnan nem tűnik el semmi, nem törlik, csak egy idő után (azt hiszem 5 év)archiválják, de akármikor előhívható lesz. Én 4 éve végeztem és még mindig be tudok lépni az ETR-be.
2011. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is már a második évet kezdem egy új egyetemen, de még most is be tudok lépni a régi neptunomba is. de miért baj ez?
2011. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!