Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ideiglenes sorrendben 22....

Az ideiglenes sorrendben 22. vagyok, akkor biztos, hogy felvettek?

Figyelt kérdés

Egy osztályba 32 főt vesznek fel. Eddig oké. De..

Az osztály egyik fele angolt tanul első nyelvként, a másik franciát, és a második az angol ott.

Akkor ez azt jelenti, hogy csak az első 16-ot veszik fel( akiknek az angol az első, mint nekem is?

Vagy akkor nálam már biztos,h felvesznek ha a 32ben benne vagyok?


2011. márc. 21. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
sokan kiesenek előtted még sz tuti nálunk tavaly 17-et vettek fel én 50 valahanydik voltam és felvettek ne izgulj biztos bekerülsz am meg attól függ h melyik részre jeletkeztél
2011. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
közgazdasági, 4 évfolyamos. 32 fős osztályok :)
2011. márc. 21. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hátrébb nem kerülhetsz!!! Csak előrébb, ezt vésd a fejedbe :)
2011. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, biztos bekerültél.(Feltéve ha elsőnek jelölted be)

Ha te 22. vagy nem fogják az 50.-ket felvenni helyetted, mert nem franciát írtád a kivánt(!) nyelvhez.

Általában úgy szokott lenni, hogy: egyes helyeken a fél osztály nem 32/2t jelent, csak jelképesen fél osztály, de legtöbb helyen, beosztanak titeket nyelvek szerint:ha franciából pl volnának eredetileg 5en akkor ők biztos franciául fognak tanulni, és még 11et az angolosok közül berakhatnak franciásnak.

2011. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sima ügy szerintem! Ne parázz rajta :D
2011. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

gratulálok! Önt felvették :D

simán felvesznek, hátrébb nem kerülhetsz, csak előrébb, és a 16nál is van olyan, h többet vesznek fel 1szakra :] (pl nálam 4évfolyamos angol LKG ba) 30fős osztálynak indult, jelenleg 34en vagyunk :D

2011. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy szakra nem 16 ember vesznek fel, hanem 32t. :))

Köszönöm mindenkinek a választ.

Kezdek megnyugodni, 27-én jön a papír (yn)

2011. ápr. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!