Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemrég rendeltem meg az...

Nemrég rendeltem meg az ideiglenes és az 'igazi' diákom. Kifizettem mindkettőt már több mint 2 hete, de most nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Arra értem a kérdést, hogy írták az iroda honlapján ahonnan kérni lehet, hogy a rendes diákra max 2 hónapot várni kell, viszont gondoltam ha befizetem akkor pár nap és küldenek egy ideiglenest postán, mivel postai úton fizettem be meg kértem ezt az egészet mert egészen eddig a hétig napközben nem értem rá bemenni és intézkedni.

Szóval most várnom kellene még arra, vagy küldeniük kell egyáltalán? Mindenképpen bemegyek a héten de jó lenne ha előbb tudnám minek is kéne történnie.


2011. szept. 6. 21:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!