Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment a középszintű német...

Hogy ment a középszintű német érettségi?

Figyelt kérdés
Szerintem a hallott szöveg értése borzalmas volt...
2011. máj. 6. 11:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ne is mondd...0 pontom lesz :( még az első is nehéz volt:((
2011. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Az olvasott szöveg értése marha könnyű volt, fél óra alatt kész volt, a többit alig bírtam végigücsörögni. A nyelvtan nagyjából jó lett, max 3-4 pontot veszítettem. A hallott szöveg értése valami borzasztó volt, az első szövegből nagyon nehezen tudtam kibogarászni valamit, a második egy fokkal könnyebb volt, de a harmadikból megint nem értettem szinte semmit, sok pontot megfogott. A levelek viszont nem voltak nehezek, ott sem hiszem hogy 3-4 pontnál több elúszott volna.
2011. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon könnyű volt, remélem 95-100% lesz.
2011. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy iszonyú nehéz volt - kinek mennyi a tudása ugye :) :S...
2011. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%

Kedves harmadik, remélem élvezed...


Nekem a hallásértés volt a legnehezebb része, főleg a harmadik volt gyilkos. De a többi azért nem volt vészes szerintem

2011. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Minden könnyű volt szerintem, kivéve a Hörverstehen, ott fog a legtöbb pont elúszni nekem.:S
2011. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem maximum egy-két hibám lesz a magnón kívül. az viszont gyilkos volt. a harmadik feladatba semmit nem tudtam beírni pl...
2011. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Mik voltak a levéltémák?

Tavaly is nagyon durva volt a 3. hallásértés.

Én előtte csináltam a nyelvvizsgát, de oda 1 szót tudtam csak beírni.

2011. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Itt vannak a feladatok megoldva, de a hármas rész (hallott szöveg értése) még nincs köztük! : [link]
2011. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

2-es feladatban nektek is az lett?

nekem ez:

C F H G K D A I E

3-as feladat:

D G B A E H I F

2011. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!