Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények? :D Premontrei...

Vélemények? :D Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely: -érvek -ellenérvek Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely: -érvek -ellenérvek

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm!
2011. ápr. 1. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Premontrei: érvek: -van nyelvi előkészítő 0.

ellenérvek: -a osztálytársam 11.-ben átjött hozzánk a Bolyaiba, mert ott szerinte szar a biológia és a kámiaoktatás (orvos akar lenni)

-előrehozott őszi érettségimnél a titkárságon sokat szerencsétlenkedtek, későbbi időpontra írták az eredményhirdetés behívóját, és csak a helyszínen derült ki, mire ott voltam, már a másik csoporté kezdődött.


Nagy Lajos Gimnáziumról nem tudok semmit.

2011. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

DE ügy átlagban jó suli? Megéri oda járni?

2011. ápr. 2. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:

premóba csak azok mennek, akiket nem vettek fel semelyik másik gimibe. legalábbis az én időmbe még így volt (25 éves vagyok).


szerintem a sorrend:

bólyai

NLG

KDG

premó


én KDG-s voltam, matek szakos, de már ha jól tudom ott csak ilyen nyelvi kamuszakok vannak. meg egyébként se volt valami nagy pukkantás.

2011. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Bolyaiba járok, az utóbbi időben lejjebb ment a diákok színvonala. Volt, aki 5 tárgyból bukásra állt félévkor 11. osztályban. Már nem az a suli, ami 5-10 éve volt.
2011. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szted a NLG jó suli?
2011. ápr. 3. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

ha biológia-kémia érdekel, akkor bólyai

ha matek, akkor nagy lajos

ha nyelvszak akkor kanizsai

ha egyikre se vesznek fel, akkor marad a premontrei. :-D

2011. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
premónak más előnyei vannak. ott lélekben nem csak az egyetemre, hanem a nagybetűs életre készülsz fel :)
2011. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
NLG jó iskolának tűnik...de a pénzről szól az egész, meg arról, hogy magolj. a jegyekről szól, hogy legyél ötös bármilyen ÁRon. csalj amennyit bírsz. együtt laktam 1 évig 3 NLG-sel. tőlük hallottam, hogy nyelvvizsgájuk van gimi elsőben. de hogyan? apuci ismerőse volt a vizsgáztató :P
2011. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Premoban sok mást is kapsz, nem csak tudást. Érdemes oda menni, ha tényleg hívő vagy, de ha nem, akkor is túlélhető. Én két éve végeztem, most az ország két egyik legmenőbb egyetemén tanulok.
2013. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!