Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS. Fogalmazás, szerintem...

SOS. Fogalmazás, szerintem nagyon rossz témáról. Segitene Valaki?

Figyelt kérdés

A téma ez : Nézem az eget

erről mit lehet irni vagy hogyan kezdjek hozzá.semmi nem jut eszembe.

Ha valaki akarja ak priviben megirhat egy három negyed oldalas fogalmazást! Rendes válaszokat pls :)


2011. ápr. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elvont téma, gyakorlatilag bármiről szólhat.

Ha kutyákról akarsz írni, akkor kezdd úgy, hogy nézem az eget, és arra gondolok, a kutyám vajon merre kószálhat...aztán beleírod, hogy jön egy felhő,m ami úgy néz ki mint a kutyád, vagy mit tudom én. Erről bármit lehet írni.

2011. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel témával kapcsolatban merült fel ez a cím?
2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz téma ez, pont az a jó benne, hogy nagyon sokfelé el lehet kalandozni, ahogy az első is írta. Konkrétan nincs elvárás, hogy miről kell szólnia, a fantáziádra van bízva. Ha végképp nem megy, feküdj ki és nézd az eget, aztán meg írd le, hogy mik jutottak eszedbe.
2011. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd h barátaiddal elsétáltatok egy domoldalhoz és ott elfeküdtetek. ÉS egyszer csak elkezdtétek nézni a felhőket. És iylen-olyan formák vtak. Sok élményt idétzet fel, jóat nevetetek blabla. Tetszik ez a téma egyébként.
2011. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!