Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lehetetlen úgy...

Szerintetek lehetetlen úgy elérni valamit az életben, hogy az ember a gimnáziumban rossz tanuló?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok kb 3-4 átlagú tanuló egy gimnáziumban.
2011. nov. 6. 18:14
 1/5 anonim válasza:
100%
Persze hogy lehet pl ha művész vagy vagy olimpiai bajnok, de sok pénzt is lehet keresni "ügyesen" de azt nem nevezném valaminek.
2011. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megtáltosodsz közben. Különben gondban leszel.

Persze a tanulást elkezdeni se késő. Ez is egy módja a megtáltosodásnak.

2011. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
hát figyelj nem lehetetlen, de ahhoz neked magadnak nagyon talpraesettnek kell lenned és többnyire saját vállalkozással kell rendelkezned. HA ezek hiányoznak belőled akkor még teljesen időben vagy, hogy rákapcsolj a tanulásra.:)
2011. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem lehetetlen.Pl néhány művészeti egyetemen letojják hogy milyenek a jegyeid (azért alap tantárgyakból kell egy 3-4 es )ha a munkád(rajzaid festményeid) nagyon jók.De azért érdemes tanulni mert ez nem mindenhol van így.
2011. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőben bukásra álltam pár tárgyból, 4-re megtáltosodtam (később értem), 3 diplomám van. Simán viheted bármire az életben, nem a gimnáziumi jegyek számítanak, hanem a te szívósságod, kitartásod és akaraterőd. Egyébként a kitűnő tanulók gyakran rosszabbul állják meg a helyüket az életben, mert akkor már nincs kinek megfelelni, nem elég önállóak, nincs gyakorlati eszük. Jó lenne, ha lenne pár tárgy amiből kiemelkedőbb lennél és a nyelveket sem szabad hanyagolni.
2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!